top of page

Gizlilik Politikası

      Web sitemize girdiğiniz veya başka bir şekilde bize sağladığınız her türlü bilgiyi alır, toplar ve saklarız. Ayrıca, bilgisayarınızı İnternet'e bağlamak için kullanılan İnternet protokolü (IP) adresini de topluyoruz; oturum aç; e; parola; bilgisayar ve bağlantı bilgileri ve satın alma geçmişi. Sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgileri ve sayfadan ayrılmak için kullanılan yöntemler dahil olmak üzere oturum bilgilerini ölçmek ve toplamak için yazılım araçlarını kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri (ad, e-posta, şifre, iletişim dahil) topluyoruz; ödeme ayrıntıları (kredi kartı bilgileri dahil), yorumlar, geri bildirim, ürün incelemeleri, öneriler ve kişisel profil.

     Bu tür Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla topluyoruz

:

    1. Hizmetleri sağlamak ve işletmek için;​​

    2. Kullanıcılarıma sürekli müşteri yardımı ve teknik destek sağlamak için​;

    3. Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımız ile genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve tanıtım mesajları ile iletişime geçebilmek için;

    4. Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve iyileştirmek için kullanabileceği toplu istatistiksel verileri ve diğer toplu ve/veya çıkarsanan Kişisel Olmayan Bilgileri oluşturmak; 

    5. Yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymak için.

   

      Web sitemizde bir işlem yaptığınızda, sürecin bir parçası olarak adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri topluyoruz. Kişisel bilgileriniz yalnızca yukarıda belirtilen belirli nedenlerle kullanılacaktır.

      Hesabınızla ilgili olarak sizi bilgilendirmek, hesabınızla ilgili sorunları gidermek, bir anlaşmazlığı çözmek, borçlu olunan ücretleri veya paraları tahsil etmek, anketler veya anketler yoluyla görüşlerinizi yoklamak, şirketimiz hakkında güncellemeler göndermek veya aksi takdirde Kullanıcı Sözleşmemizi, geçerli ulusal yasaları ve sizinle aramızda olabilecek herhangi bir sözleşmeyi uygulamak için sizinle iletişime geçmemiz gerekir. Bu amaçlar için sizinle e-posta, telefon, metin mesajları ve posta yoluyla iletişim kurabiliriz. 

Verilerinizi artık işlememizi istemiyorsanız, lütfen [info@stmedikalsistemler.com] adresinden bizimle iletişime geçin veya şu adrese posta gönderin: [info@stmedikalsistemler.com]

Bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutuyoruz, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlandıkları anda yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, hangi bilgileri topladığımızı, bunları nasıl kullandığımızı ve varsa hangi koşullar altında kullandığımızı ve/veya ifşa ettiğimizi bilmeniz için güncellendiğini burada size bildireceğiz.

Hakkınızda sahip olduğumuz herhangi bir kişisel bilgiye erişmek, düzeltmek, değiştirmek veya silmek istiyorsanız, [info@stmedikalsistemler.com] adresinden bizimle iletişime geçmeniz veya [info@stmedikalsistemler.com] adresine posta göndermeniz için davetlisiniz.

  

bottom of page